UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE!

Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści
lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !

Kto szuka sponsora?

Szczupła, filigranowa blondyneczka, biust pełne duże C, ukończone studia wyższe, szuka dyskrecji, kogoś kto zadowoli ją i wspomoże finansowo. Jeżeli szukasz kobiety z klasa, a nie tandetnej blondynki, szukasz kobiety uwielbiającej klasykę w ubiorze, teatr i podróże, nie profesjonalistka, emanująca ciepłem i seksapilem, nie interesująca się żonatymi mężczyznami! Szuka nie tylko osoby która jej pomoże ale przyjaźni, dobrego seksu, przyjemnych chwil. Dama na salonach, ostra dziwka w łóżku taka jest dziewczyna sponsora. Kobieta fatalna, piękna, bezlitosna. Źródło życia i śmierci, rozkoszy i cierpienia. Kusicielka zwodząca mężczyzn na pokuszenie... chętnie szuka sponsora, dojrzałego pana o wysokiej kulturze osobistej oferującego wsparcie finansowe. Oferuje znajomość pełną humoru i radości, odpada mechaniczny seks i spotkania z obowiązku. Kulturalna, zadbana i inteligentna studentka otwarta na nowe doświadczenia, tolerancyjna i z gorącym temperamentem. Studentka szuka kulturalnego mężczyzny.

Mobi